Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia oraz student ostatniego (V) roku medycyny osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Krakowie. Niezwykle ważny jest dla niego rozwój zawodowy, dlatego też od lat podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na różnego rodzaju szkolenia: Kinesiotaping (poziom podstawowy i rozszerzony), Funkcjonalna Terapia Manualna (II moduły), Terapia powięziowo-mięśniowych punktów spustowych (Trigger Points) z funkcjonalną diagnostyką narządu ruchu (II modułu) oraz Anatomy Trains I, Anatomy Trains II. Pracę w gabinecie łączy z pełnieniem funkcji fizjoterapeuty klubowego w Śląsku Wrocław, gdzie przywraca do pełnej sprawności fizycznej kontuzjowanych zawodników oraz wspiera ich przy osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i pasją, a jego wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowców pozwala mu na osiąganie doskonałych efektów terapeutycznych. Nie boi się wyzwań i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, starając się nie tylko doraźnie złagodzić ból, ale przede wszystkim sprawić, aby pacjent mógł cieszyć się długofalowymi efektami. Osiąga to dzięki holistycznemu spojrzeniu na organizm ludzki. W ostatnim czasie dużą satysfakcję czerpie także z prowadzenia terapii dla kobiet w ciąży, którym łagodzi dolegliwości bólowe związane z tym szczególnym czasem. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, boksu i wycieczek rowerowych.
Wojciech Samsel
Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Podkowie Leśnej. Zawodowa pasja oraz chęć rozwoju sprawiły, że ciągłe kształcenie i rozszerzanie fizjoterapeutycznych umiejętności stały się dla niego przyjemnością, a nie obowiązkiem. Pracuje indywidualnie z pacjentami po urazach, ze zmianami przeciążeniowymi kręgosłupa oraz dziećmi od 1 roku życia. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, co pozwala mu pracować przy użyciu najnowocześniejszych metod terapeutycznych. W pracy osiąga wysokie rezultaty, które charakteryzują się trwałą likwidacją przyczyn dolegliwości bólowych, bez udziału leków czy ingerencji chirurgicznej. Skuteczna poprawa stanu pacjentów i zwiększenie ich sprawności fizycznej są dla niego bardzo motywujące. W przypadku pracy ze sportowcami, dla osiągnięcia zakładanych przez nich celów, skupia się na maksymalnym rozwijaniu możliwości ich ciała. Podstawą jego działań terapeutycznych jest koncepcja Kaltenborna-Evjentha. Prywatnie jest miłośnikiem ekstremalnych sportów zimowych oraz motoryzacji. Ostatnio każdą wolną chwilę spędza z żoną i córeczką.
Martyna Skrzypczak
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz certyfikowana TERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA. Swoją opieką otacza głównie kobiety w ciąży i po porodzie, jednak praca w innych dziedzinach fizjoterapii nie jest jej obca. Dużą radość czerpie z pracy z dziećmi po 1. roku życia, natomiast potrafi znaleźć wspólny język z pacjentem w każdym wieku. Uczestniczy w kursach i szkoleniach dzięki czemu cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Widoczne rezultaty we wspólnej pracy z pacjentem są dla niej ogromną motywacją do dalszego działania. Prywatnie miłośniczka kulinariów i długich spacerów.
Marta Karcz
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła kursy z kinesiotapingu oraz suchego igłowania. Swoją dalszą edukację planuje kierować w stronę ortopedii i pediatrii. Bardzo lubi zajęcia korekcyjne z dziećmi w wielu przedszkolach. Pragnie nadal rozwijać się zawodowo, zdobywać nowe doświadczenia oraz podnosić swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kolejnych kursach i szkoleniach. Praca z pacjentami przynosi jej wiele satysfakcji i zadowolenia z osiągniętej poprawy stanu zdrowia pacjenta, co mobilizuje do zdobywania i rozwijania nowych doświadczeń zawodowych. Prywatnie miłośniczka sportów zimowych i podróży.
PAULINA OLEK
Jestem absolwentką Politechniki Opolskiej na kierunku fizjoterapia, a moją pasją jest praca z pacjentami zmagającymi się z bólami układu kostno-mięśniowego. Posiadam rozległą wiedzę, którą stale uzupełniam o najnowsze metody terapeutyczne. Ukończyłam kursy z kinezjotapingu, masażu tkanek głębokich, terapii zatok, baniek ogniowych, Indiby oraz II modułowego kursu terapii stawów skroniowo-żuchwowych. Jednak moją główną pasją jest praca przy zaburzeniach stawu skroniowo-żuchwowego, takich jak migreny, bruksizm, uciekająca żuchwa, piski czy szumy uszne. Cały czas rozwijam się w tej dziedzinie, aby być jeszcze bardziej skuteczną dla moich pacjentów. Wkrótce planuję poszerzyć moją wiedzę o rehabilitację pacjentów po zabiegach ortognatycznych. Moje podejście do terapii jest holistyczne i indywidualne. Przykładam szczególną wagę do omówienia i zrozumienia przyczyn dolegliwości, co przekłada się na długofalowe efekty terapii. Współpracuję również z innymi specjalistami, aby poprawić wszystkie aspekty zdrowia fizycznego i psychicznego moich pacjentów. Poza pracą jestem pasjonatką psychologii, uwielbiam basen, saunę, długie spacery oraz podróże. Jeśli szukasz wsparcia w poprawie swojego zdrowia, jestem tu dla Ciebie!